Ogłoszenie

ZABRANIA SIĘ WCHODZENIA NA JAKIEKOLWIEK GUILD WARY BEZ ZGODY LEADERA!!

#1 2011-01-28 19:18:05

Dambak

Normal

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 56
Punktów :   
Test: Owned

Moje Teksty

wszystko co napisałem

                                                 Tytuł
                                                 "Co nakręca świat"
Władza ludzi nie godnych to w każdym kraju jest obraz podobny
który widnieje w polityce każdy człowiek sie zastanawia "co wy tu kurwa robicie"
nie wiem czy znajdzie sie odpowiedz na nasze pytanie wiem jedno władza w naszym
państwie nic tylko same afery korupcjia itp nie rozumiem dlaczego to tak jest
może znajdzie sie osoba która to wytłumaczy czy dla tych ludzi istnienie nic
kurwa nie znaczy nie moge pojąć dlaczego tak sie dzieje wole mówić w ciszy
niz ogłaszać wiadome dzieje może te myśli przelane jakoś nam pomogą i
zakończe zmartwienia ludzi ich codzienną trwogą chciałbym zrobić
porządek lecz nic na to nie poradze możemy obwiniać naszą "Kochaną"
władze


Refren
to co sie tu kurwa
dzieje to jebana
żądza pieniądza
tylko ta chęć nakręca
świat bez końca czy ktoś mi powie
czy da sie to zatrzymac zeby cierpienie
sie skonczyło a nie jechać na Speeadzie
zeby to niby jakoś idzie dla was narkotyki
rzecz święta ludzka głupota naprawdę niepojęta
dragi tylko was zabiją wiec
nie oszukuj ze ci w życiu sprzyją





politycy sami kłamcy obiecują i nic wiecej żeby tylko dojść
do władzy a potem rozłożą ręce żadnej pomocy z ich strony wiec przyjacielu jesteś skończony
więc zrozum w życiu samemu trzeba se radzić w ciemnych uliczkach tylko czekają zeby cie zabic za ten jebany telefon
jakiś grosz wiec jeśli zycie ci miłe uciekaj stąd nim za późno to zrozumiesz i skończy sie twój czas
jesteś jaki jesteś i nic tego nie zmieni musisz to zrozumieć to jest siła korzeni  padniesz lecz powstaniesz zrozumiesz
o co chodzi i na  nogi twardo staniesz i powiesz wtedy kurwa nic nie szkodzi

Refren
to co sie tu kurwa
dzieje to jebana
żądza pieniądza
tylko ta chęć nakręca
świat bez końca czy ktoś mi powie
czy da sie to zatrzymac zeby cierpienie
sie skonczyło a nie jechać na Speeadzie
zeby to niby jakoś idzie dla was narkotyki
rzecz święta ludzka głupota naprawdę niepojęta
dragi tylko was zabiją wiec
nie oszukuj ze ci w życiu sprzyją


wiec sie nie zatrzymuj miej własne zasady nie oglądaj sie za siebie by nie patrzec na stare sprawy
utrzumuj sie przy życiu nie rób nic głupiego bo wtedy zginiesz możesz byc pewny tego to co nakręca świat dragi picie kasa
to jest sens tego świata musisz wybrać która strona czekaj aż nadejdzie odpowiednia pora bo raz na tym świecie jesteś
więc rób wszystko z  głową lecz nie przesadz bo na twoją cześ usłyszysz pieśń gorbową ułuż plan na reszte istnienia
żeby za szybko nie powiedzieć do widzenia więc kurwa zrozum za kase wtrącą cie do piekła wiec pamiętaj nie każda decyzja
która jest dobra nie zawsze musi być lepsza wiec jesteś gotów by wyruszyc w te czasy idz i spal stare schematy

Refren
to co sie tu kurwa
dzieje to jebana
żądza pieniądza
tylko ta chęć nakręca
świat bez końca czy ktoś mi powie
czy da sie to zatrzymac zeby cierpienie
sie skonczyło a nie jechać na Speeadzie
zeby to niby jakoś idzie dla was narkotyki
rzecz święta ludzka głupota naprawdę niepojęta
dragi tylko was zabiją wiec
nie oszukuj ze ci w życiu sprzyją
_________________________________________________________________________________________
                                                                 Dla bankaja

tak ziomy teraz rozpoczynamy łowy chętnie sie podziele tym co mi przychodzi do głowy poznałem go w grze w wirtualnym świecie
mimo ze go nie widziałem jest wspaniałym człowiekiem nigdy nie miałem przyjaciela który zrozumie co mam do powiedzenia
ciesze sie z tego i nigdy nie powiem mu do widzienia gdy z nim rozmawiam wiem ze jest taka osoba która nigdy mnie nie
sprzeda ze poświęci własne życie nawet gdy bedzie trzeba też tak czuje i dobrze mi z tym mimo ze go nie widziałem jest
przyjacielem mym





Bankaj wiesz ze jesteś dla mnie ważny
nie śmiejcie sie z tego bo jestem
poważny przyjaźń wirtualna niczym sie
nie rózni od prawdziwej on jest taką
osobą i bede życzliwe mu pomagał jeśli
ma problem może mi sie zwierzyć nie
ważne zawsze bede w stanie mu uwierzyc
i zrozumiec gdyż jest wspaniałą osobą
nie ukrywam poprostu jestem sobą





nastał ten dzień kiedy sie spotkamy obaj troche spięci i zdenerwowani ale nie ważne co sie stanie zostaniemy przyjaciółmi
i na zawsze tak sie stanie spotkanie idziemy na piwko potem się zabawić pograć troche w rfa i pozarywać jakiej laski
jesteśmy jak jedna osoba bo lubimy placki nic nas nie porózni nikt nie wpadnie w szał próżni przyjaciółmi na zawsze
bedziemy na sobie polegać nasza przyjaźń zniszczy każdego jeśli bedzie chciał nam przeszkodzić gorzko porzałuje tego
wiec czas juz wyruszyć w świat





Bankaj wiesz ze jesteś dla mnie ważny
nie śmiejcie sie z tego bo jestem
poważny przyjaźń wirtualna niczym sie
nie rózni od prawdziwej on jest taką
osobą i bede życzliwe mu pomagał jeśli
ma problem może mi sie zwierzyć nie
ważne zawsze bede w stanie mu uwierzyc
i zrozumiec gdyż jest wspaniałą osobą
nie ukrywam poprostu jestem sobą
__________________________________________________________________________________________

                                           Tytuł                                     
                                   "To co było a czego juz nie bedzie"


nie mam tego co chciałbym ale wierze ze nie długo to dostane i to w bardzo dużej mierze
dostane to na co tak długo czekalem dostane te odwage nie wiem czemu tak długo zwlekałem
jestem zakochany od najmłodszych lat nie rozumiem czemu musiało tak sie stac powiedziałaś nie
ale ja w  to dalej wierze , wierze w  to ze nadejdzie ten dzień ze wyrwe sie z koszmaru ciągłej
samotności i znajde sie w  objeciach twej ciepłej czułości




Refren:
to co było już nie wróci
zapamietaj to na zawsze
jeśli darzysz ją uczuciem
powiedz zanim światło zgaśnie
wykrzycz  ze ją kochasz
niz potem sie okaleczać
i znów zacząć żałować
że juz na ciebie nikt
nie czeka

to było dawno kilka lat temu sam tak chciałem nie wiedziałem czemu zrobiłem bład i teraz go żałowałem
nie wiem co ona o mnie myśli i nie wiem co mam o tym myślec jedną rzecz wiedziałem, wiedziałem ją napewno
nie ważne co sie stanie ich twarze jeszcze zbledną bedziemy razem na dobre i na złe bedzie tak czy oni chcą czy nie
moje myśli tylko i zawsze z nią dzien południe wieczór i noc nic tylko myśle o niej nonstop o miłości spełnienia
mam nadzieje ze dotrwam a  wraz ze mną moje  Marzenia       

Refren:
to co było już nie wróci
zapamietaj to na zawsze
jeśli darzysz ją uczuciem
powiedz zanim światło zgaśnie
wykrzycz  ze ją kochasz
niz potem sie okaleczać
i znów zacząć żałować
że juz na ciebie nikt
nie czeka           





tak wreszcie nadszedł ten dzień w którym jej to powiem i wreszcie swe zycie zmienie na lepsze w drodze rozmyślam
wszystko zaplanowane bal goście tort nie zapominająć o orkiestrze smoking obrączka mowa juz nauczona
powiedz tylko "TAK" a bedzie wola moja i zacznie sie nasze życie bez końca i trosk bedzie tylko miłość i moc uczucia
zeby nie zabrakło nam niczego bede sie starał na całego tak dochodze juz do tej cześci układanki pukanie klekniecie i
mówienie  kwestii i zaraz usłyszy to w mej miłosnej intencji nagle drzwi strzał ciemność widze ostatnie  życia chwile
jak sie to mówi nieszczęścia chodzą parami a zatem koniec z moich planów i z moimi marzeniami moje życie
dopiero sie zaczeło wiec jednak to prawda miłość nic dobrego same łzy i
cierpienie a miało byc tak pieknie ale skonczyło sie trafieniem nigdy nie zrozumiem o co tu chodziło
lecz teraz to nie ważne, ważne jest jedynie by sie swą drogą chodziło wiec kończe ten roździał koncze swoje zycie
teraz juz nie żyje i bede tłumaczyc to sobie skrycie bo miłość to nic jedna wielka udręka zadej miłości ani uczuć
to tylko pierdolona męka

Refren:
to co było a co bedzie
i co sie nigdy nie stało
me życie dośc krótkie
dla mnie  stanowczo
za mało jednak każdy
ma swój koniec dobry
i zły wie to
każdy i musisz pogodzic
sie z tym
mam nadzieje
ze jednak to nie koniec
i  świat nie spocznie
na tej ciszy i mam
nadzieje ze jeszcze
o mnie usłyszy
















                                         Piosenka O Niespełnionej Miłości Y.Y
_________________________________________________________________________________________
                                               "ŻYCIE TO NIE BAJKA"
nasze zycie nic nie warte cały czas oczy miej otwarte bądź gotowy na wszystko nawet kiedy jestem blisko
zrozum każdy sam sobie panem jeśli jesteś mądry nic ci sie nie stanie każdy to słyszał i każdy to wie
jeśli nie bedziesz twardy zdechniesz jak pies jesteś dorosły i wkraczasz w ten świat zdajesz se sprawe że jesteś sam
i musisz radzic sobie samemu aż zdobędziesz przyjaciół wielu jeden raz na świecie tylko bedziesz nie powtórzy sie ten sen
wiec wykorzystaj każdą chwile tylko to nada ci sens istnienia  do czasu aż spoczniesz na łożu śmierci i
powiesz do zobaczenia





Refren
od zarania dziejów
jedna prawda zawsze
znana
każdy człowiek sam
na tej wielkiej
ziemi cokolwiek
sobie myślisz nic tego
nie zmieni życie to nie
bajka kiedyś było inaczej
czy nadejdą zmiany jest taka
możliwość lecz pomagaj ludziom
bo zguba to chciwość




pamietasz te czasy podstawówka gimnazjum liceum i stódniówka kiedyś każdy tak miał lecz czas sie nie zatrzymuje
dla nikogo nie myśl jestem inny jesteś normalną osobą i jak każdy bedziesz sie zamartwiać codzienną
trwogą wiec bierz sie do roboty zeby mieć coś w życiu nie można sie opierdalać z podniesioną głową przed siebie iść
twoja szansa na życie udane zaczyna sie dziś zdać mature iść na studia na swój wybrany kierunek potem do pracy
dla w miare dobrej płacy i rozpocznie sie życie człowieka czy podołasz czy nie sam dowiesz co cie czeka


Refren
od zarania dziejów
jedna prawda zawsze
znana
każdy człowiek sam
na tej wielkiej
ziemi cokolwiek
sobie myślisz nic tego
nie zmieni życie to nie
bajka kiedyś było inaczej
czy nadejdą zmiany jest taka
możliwość lecz pomagaj ludziom
bo zguba to chciwość

życie każdego praca miłość dom to jest ten zwyczajny Ton ludzkiego zycia lecz gdy masz coś do ukrycia
sen praca choroba i leczenie masz nową prace nowe zabójstwo na zlecenie ciekawa robota mocne nerwy trzeba mieć
więc wybrałeś samotne życie chcesz wieść rzadko spotykane takie decyzje napewno sie przysłóżysz lecz to chuj
obchodzi policje zabijesz śmiecia odpowiesz za człowieka lecz twój spryt i twoja inteligencjia o to co posiadłeś
bedą w kajdanach osamotnienia pomysłowość dobra rzecz ale nie daj sie zwieść nikomu nie ufaj bo polegniesz
lecz zyjesz tak długo ze wiesz co sie święci za pare groszy wyślą cie do wnętrza ziemi wielu ginie przez chwile słabości
zapamiętaj serce z kamienia równa sie zycie do końca w samotności nigdy nie poznasz uczucia ani prawdziwej miłości
jeśli uwarzasz że źle wybrałeś możesz to skończyć jednym ruchem palca jednym pociągnieciem za spust masz wolną wole
to twoja sprawa zrozumiałeś wreszcie życie to nie zabawa wiec rób jak uważasz lecz zastanów sie bo w plastikowym
worku odwiozą cie do grabarza


Refren
od zarania dziejów
jedna prawda zawsze
znana
każdy człowiek sam
na tej wielkiej
ziemi cokolwiek
sobie myślisz nic tego
nie zmieni życie to nie
bajka kiedyś było inaczej
czy nadejdą zmiany jest taka
możliwość lecz pomagaj ludziom
bo zguba to chciwość
__________________________________________________________________________________________
Psycho rap                                             Tytuł
                                                  "Wojownik życia"                                                       
o tak narkotyki dobra rzecz żeby stworzyć armie dzieci psycho rapu i bedzie zajebista rzeź tak człowieku mój mózg
pochłąniety  jestem ostro zajebany zero depresji tylko dobre shizy ze swoim własnym światem rozpoczne nową rewolucje
z nową cywilizacją gdzie tylko dym sie kłębi na ulicach ludzie jak zegarki będą chodzić jak jebnięci bedą zabijać sie
na wzajem bedą rozpierdalać sie jak psychole taki tytul tego utworu udało sie wymyślić ze kurwa ja pierdole rozpocznie
sie nowy czas tej ery nadejdzie pora zajebistej strefy narkotyki tym rządzą i o to chodziło maryha zawłądneła mym umysłem


Refren:

nowa wizja na lepszy świat
gdzie rządzą narkotyki
to bedzie dobry staff
i rozkręce te rubryki
gdzie zajebani ludzie
będą spaleni rozpierdole
wszystko co  bedzie w czerwieni
mój mózg owładniety tym towarem
zajebany jestem i maria pochłoneła
mnie zajebiście nie można sie oprzeć
temu stylowi bycia marichuana
najważniejsza dla wojowników
życia



każda chwila w takim stanie musze ci powiedzieć zajebiste uczucie mój panie gdy ludzie czują sie bezkrani
to nie jest jakaś bajka w stylu opowieści z narni to jest prawda zajebista rzeczywistość jeśli chodzi o mnie nie bede
walczył o czystość ducha jestem tylko ja i moje czarne wzije gdy zapodaje psychorap mój plan na nowy świat wyśnie
bo świat konczy sie wraz z moją śmiercią bo istnieje tylko ja wiec zacznijcie odliczanie 3210 start dla ludzi którzy
poczuli to co ja wiedzą o co toczy sie ta gra o władze nad światem zeby być najlepszy dojść do celu po trupach
i nic nie spierzyc

Refren:

nowa wizja na lepszy świat
gdzie rządzą narkotyki
to bedzie dobry staff
i rozkręce te rubryki
gdzie zajebani ludzie
będą spaleni rozpierdole
wszystko co  bedzie w czerwieni
mój mózg owładniety tym towarem
zajebany jestem i maria pochłoneła
mnie zajebiście nie można sie oprzeć
temu stylowi bycia marichuana
najważniejsza dla wojowników
życia

każda chwila mego życia to jakieś doświadczenie cokolwiek sie stanie ja nigdy się nie zmienie zrobie wszystko żeby tu
rządzić musze plan na te ewentualność sporządzic wiec ludzie wyjdzcie na ulice i tak każde z osobna dokładnie rozlicze
z tego co dokonał wiec miej to na uwadze bo ja jestem bogiem i poddam cie każe kiedy nadejdzie ta chwila cały świat
bedzie mój wtedy nic innego tylko kopac sobie grób bo przebudzenie nadejdzie i skończy sie samowolka wiec skręć ostatniego
lolka i zapal go sobie bo nadejde potężnym krokiem we własnej osobie i skończysz marnie rozerwe cie na strzępy bo jestem
ostro pierdolnięty trzyma mnie siła narkotyku przed śmiercią poczujesz chłód mojego dotyku


Refren:

nowa wizja na lepszy świat
gdzie rządzą narkotyki
to bedzie dobry staff
i rozkręce te rubryki
gdzie zajebani ludzie
będą spaleni rozpierdole
wszystko co  bedzie w czerwieni
mój mózg owładniety tym towarem
zajebany jestem i maria pochłoneła
mnie zajebiście nie można sie oprzeć
temu stylowi bycia marichuana
najważniejsza dla wojowników
życia


świat obrócil sie przeciw nam  lecz` nikt z nas nie jest sam rade sobie damy świat pokonamy i pokażemy ze jak
walczyć trzeba to scrolla załączamy niszczymy tych którzy myslą ze są lepsi zginą w męczarniach i okrutnej boleści
więc ludzie mam nadzieje ze to jest opcja oczywista rozpierdolimy was ludziska każdy atak oraz próba nas ogarnąć
zastanówcie sie bo to ci przyszłość wróży marną Bankaj z dambakiem to związek zniszczenia wiedz człowieku weź sie
odpierdol bo skonczy sie czas twojego istnienia My Kontra świat lecz z uniesioną glową przed siebie idzemy
ich jest z 3 miliardy ale i tak sie nie ulekniemy na oślep biegniemy zabijamy uderzeniem niech sie dzieje co kolwiek
byśmy zawsze byli razem  przyjaciele na dobre i na złe bo jestem chłopakiem z zasadami na nas 3 miliardy lecz i tak sie
nie damy bronie wartości mojego przyjaciela wiesz ze B&D idą po ciebie słyszałeś co umiemy i teraz nas znasz na mysl
o nas zaczynasz w gacie srać
__________________________________________________________________________________________

                                                  Tytuł
                                               "Lekarstwo na wszystko"
dziś ciężki dzień pracą pochłonięty nie ma jak sie zrelaksować wracam do domu myśląć jak wychilloutować nagle do głowy
przychodzi olśnienie zapal nature a złe wspomnienia odejdą w zapomnienie czas sie rozsiąść wygodnie na kanapie
wyciągnąć towar i skręcić lolka bracie skręcony joint już do gęby wkładam odpalam zaciągam i w błogi chill wpadam
nagle przybywa zajebiste DeJA Vu moja półkóla nie kontaktowała i sie dobrym stafem zajebała nagle filmy pozytyw na bani
musze ci powiedzieć dobre zioło samemu zajarać wtedy jest chillout i jest zabawa samemu czy z kumplami zawsze weselej
bedąć konkretnie zajebani trace równowage i wchodze w ten wymiar w te część wymiaru bez zmartwień i trosk jest tylko
szisza i porządny bong



Refren:

dzień jak co dzień
do roboty wstajemy
przychodzimy zjebani i
zmeczeni jesteśmy
jedyna ona pani
maria tobie pomoże
wejść w ten chillout i
w zajebistą swobodę zwolennicy
marichuany tak sie właśnie nazywamy
mówcie co chcecie i tak nas jest najwięcej
na świecie każdy poczuł ten chill myśle w głowie
wole jarać niż pić i uświadom to sobie
jebać to szaleństwo po alkoholu
lepiej weź se bucha bo nie masz wyboru
zjaraj sie z nami nic ci nie zaszkodzi
kiedy wejdziesz w ten świat naszej
spokojnej społeczności i poczuj smak
tej słodkiej wolności




kiedy masz zwałe fajna zamuła idzesz do pracy robisz tam za muła wracasz look na kalendarz
myślisz wreszcie piątek "O TAK!!!" chwytasz za komóre szukasz kontaktu dzwonisz
do kumpla czy nie ma jakiegoś szajsu wpadasz do niego niezła impra sie kręci
szukasz gospodarza zeby znowu poświęcić w imie spokoju przechodzisz koło jakiegoś typa co trzyma fajke pokoju
i mówisz "Ej koleś może dałbyś bucha dla lepszego życia" nagle słuchasz co wokoło sie dzieje na co kolwiek sie spojrzysz
odrazu sie śmiejesz takie zwały jak byś sie najebał ale zioło jest lepsze bo wszystko pamiętasz
nie ogarnięte myśli nie mają ograniczeń twoja głowa nie nadaje sie do zadnych wyliczeń jesteś tylko ty i to co wymyślisz
w swojej głowie jedyne co możesz robić to zarywać laski bo je kręcą spalone oczy że aż im trzaskają podpaski


Refren:

dzień jak co dzień
do roboty wstajemy
przychodzimy zjebani i
zmeczeni jesteśmy
jedyna ona pani
maria tobie pomoże
wejść w ten chillout i
w zajebistą swobodę zwolennicy
marichuany tak sie właśnie nazywamy
mówcie co chcecie i tak nas jest najwięcej
na świecie każdy poczuł ten chill myśle w głowie
wole jarać niż pić i uświadom to sobie
jebać to szaleństwo po alkoholu
lepiej weź se bucha bo nie masz wyboru
zjaraj sie z nami nic ci nie zaszkodzi
kiedy wejdziesz w ten świat naszej
spokojnej społeczności i poczuj smak
tej słodkiej wolności

słodka wolność sie już skończyła znów nowy tydzień sie zaczyna robota rachunki lecz znajdzie sie miejsce na jakieś
dobre palenie nie musze wspominać ze to jest jak leczenie z depresji i róznych zmartwień jest błoga cisza ostoja spokojna
nic ci w tym nie przeszkodzi nawet jakaś wielka wojna nie masz nic co by ci przeszkodziło Marysia number one to jest moim
sposobem na przeżycie następnego dnia porządny sztach z fajki wodnej by 100% z życia brać by sie zajebać najlepszym towarem
i wymyślić jakiś dobry kawałek jakiego dzieci bedą słuchać co im przemówi do głowy jeśli jesteś smutny bierz towar skręć
lolka by nic nie przychodziło do głowy zadne zmartwienia o jutrzejszym teście wiec maryche bierz garściami bo to da ci
lekcje życia jak można lewitować i osiągnąć spokój z otoczeniem przyrody wystarczy wziąsc porządnego bucha który
ci przyjebie do głowy


Refren:

dzień jak co dzień
do roboty wstajemy
przychodzimy zjebani i
zmeczeni jesteśmy
jedyna ona pani
maria tobie pomoże
wejść w ten chillout i
w zajebistą swobodę zwolennicy
marichuany tak sie właśnie nazywamy
mówcie co chcecie i tak nas jest najwięcej
na świecie każdy poczuł ten chill myśle w głowie
wole jarać niż pić i uświadom to sobie
jebać to szaleństwo po alkoholu
lepiej weź se bucha bo nie masz wyboru
zjaraj sie z nami nic ci nie zaszkodzi
kiedy wejdziesz w ten świat naszej
spokojnej społeczności i poczuj smak
tej słodkiej wolności
_________________________________________________________________________________________
                                                                                 "Proroctwo"

środek nocy mroczna już
to pora czas kiedy na
żer wychodzi zajebana zmora
to ona wszystkich życia pozbawia
flakami swoich ofiar ze smakiem sie
zajada strach ludzi sił jej dodaje
przez co w pamięci bezbronych
dzieci zostaje zimny pot dreszcze
na plecach o to ostatnie uczucie
które wszystkich słabych czeka



Ref:
nocne godziny to jak otwarcie sklepu
słyszy swe ofiary po każdym głębszym
wdechu obawa przed istotą pozbawioną
sumienia wszystko czego dotknie w
zimnego trupa się zamienia przerazenie
błagania próby swego życia uratowania'
muzyka dla jej uszu ostatnie ciche
łkania




nocna cisza powoli ustepuje
ulice wyglądają jakby wszystkie
trupy powypadały z trumien ludzkość
myśli oto kara boza a pozbawieni
wiary podpierają sie
mityczną Afrodytą wyłaniającą
sie z morza każdy chce mieć własną racje
czy to już kres czy złą zstąpiło z piekła
by zakonczyć cywilizację naukowcy chcąc
dojść do prawdy szukają sedna sprawy
straszne czyny tajemniczej istoty
przyprawiały o zawały

Ref:
nocne godziny to jak otwarcie sklepu
słyszy swe ofiary po każdym głębszym
wdechu obawa przed istotą pozbawioną
sumienia wszystko czego dotknie w
zimnego trupa się zamienia przerazenie
błagania próby swego życia uratowania'
muzyka dla jej uszu ostatnie ciche
łkania


Grupka sługów Szatana wybrała się
by poszukać posłanica swego pana
przyjeli ze to demon karzący
niewiernych ludzi mroczna natura i
chęć mordu sie w mgnieniu oka obudzi
znaleźli to czego szukali widzeli
jak zabijała kolejna ofiare w oddali
podeszli jak do normalnego człowieka
klękając z prośbą o przedstawienie
im boga podziemia ona nie zastanawiając
sie sekundy urwała jednemu głowe jak od
niechcenia inni widząc to zaczeli
spierdalać z przerazenia wyjżałem przez okno
by obczaic sytuacje widziąc demona tworzącego
z ludzkiej skóry nowa kreacje jej zimny wzrók
zauważył moja osobę zaczeła wolnym krokiem
podązać w moją strone

Ref:
nocne godziny to jak otwarcie sklepu
słyszy swe ofiary po każdym głębszym
wdechu obawa przed istotą pozbawioną
sumienia wszystko czego dotknie w
zimnego trupa się zamienia przerazenie
błagania próby swego życia uratowania'
muzyka dla jej uszu ostatnie ciche
łkania

_________________________________________________________________________________________
                                                                         "FreeStyle ForEver"   to spółka  z owexem

Dambak:
joł okej rap sie rozpoczyna teraz dambak z owexsem koksić zaczyna
i otwiera drzwi do hip-hopu przyszłości
będziemy freestylowac nawet jak bedziemy miec gości
walimy to co o nas mówią
my jesteśmy tego forum rapową chlubą
zapodajemy rymy dla dobrej zadymy
zaczyna sie ta mowa bo od tego jest moja głowa
owex koks raper lepszego rymu mu nie szkoda
doceniam go za to co robi bo jesteśmy w tym dobrzy
nasz flow wam pokażemy i  uniesiemy ręce w górę poczujecie mocną wichure
mogę dobrze freestylowac mimo ze mam białą skóre

Refren:

dwaj przyjaciele dambak z owexem
wbijają na salony jesteśmy w tym dobrzy
Jak coś się nie podoba to trudno- nie mój problem
Od samego słuchania tego kawałka aż zmokniesz
freestyle bez strachu jesteśmy prostymi ludzmi z marzeniami
rapu fani, wciąż ci sami ten kawałek strzeli ci do bani
jeśli spotkamy sie obrazą wtedy pokaż co umiesz
My strzelamy rymami, zgarniamy całą sumę
a nie jak ty z playbacku rymy walic
chyba musimy sobie coś tu ustalić
wszystko co mamy rodzi sie nam w głowie
Owex z Dambakiem raperzy we własnej osobie

Owex:
To nie sen- to rzeczywistość
Dambak, Owex, my patrzymy w przyszłość
Czeka na ciebie ostra dawka rapu
Zanim coś powiesz się dwa razy zastanów
Bo mnie nie obchodzi co gadasz za plecami
Jak jesteś taki kozak to zmierz się w freestylu z nami
Dambak i Owex to duet najwyższej klasy
Z najwyższej klasy, wiesz co to znaczy
A ty pisz swój szajs
I licz na hajs
Obydwoje dobrze wiemy
Jesteś cienki więc cie zdepczemy
To jest freestyle w stylu Owexa mistrza
I Dambaka w rapie mego brata brata, a jak!
Razem czynimy cuda
Na nas zamach się nie uda
Najpierw rozbroimy bombę
Potem akcja w stylu Bonda
Myślisz że umiesz rymować? Żryj banana
Akcja na nas to pewna przegrana
Dambak, Owex rap to żywioł nasz
A ty pomyśl dwa razy zanim powiesz że się znasz

Refren

dwaj przyjaciele dambak z owexem
wbijają na salony jesteśmy w tym dobrzy
Jak coś się nie podoba to trudno- nie mój problem
Od samego słuchania tego kawałka aż zmokniesz
freestyle bez strachu jesteśmy prostymi ludzmi z marzeniami
rapu fani, wciąż ci sami ten kawałek strzeli ci do bani
jeśli spotkamy sie obrazą wtedy pokaż co umiesz
My strzelamy rymami, zgarniamy całą sumę
a nie jak ty z playbacku rymy walic
chyba musimy sobie coś tu ustalić
wszystko co mamy rodzi sie nam w głowie
Owex z Dambakiem raperzy we własnej osobie

razem:
widzimy ze jesteś zawiedziony od swojego rapu chciałbyś miliony
lecz prawdziwy rap nie na sprzedaż on jest w nas jeśli zrobisz
coś w brew niemu to nie ma przebacz jeśli chcesz freestylowac
wejdz na scene a nie walic jakąś ścieme
Do fachu tego
Nie możesz mieć talentu sztucznego
Bo to co w nas siedzi
Dambak nie bredzi
Nie na sprzedaż, chociaż chciałbyś inaczej
A ty zastanów sie raczej
czy na pewno chesz gadać do ludzi
To coś w środku właśnie sie w nas budzi

Refren:

dwaj przyjaciele dambak z owexem
wbijają na salony jesteśmy w tym dobrzy
Jak coś się nie podoba to trudno- nie mój problem
Od samego słuchania tego kawałka aż zmokniesz
freestyle bez strachu jesteśmy prostymi ludzmi z marzeniami
rapu fani, wciąż ci sami ten kawałek strzeli ci do bani
jeśli spotkamy sie obrazą wtedy pokaż co umiesz
My strzelamy rymami, zgarniamy całą sumę
a nie jak ty z playbacku rymy walic
chyba musimy sobie coś tu ustalić
wszystko co mamy rodzi sie nam w głowie
Owex z Dambakiem raperzy we własnej osobie


"NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK"


http://img411.imageshack.us/img411/8782/dambakv2.jpg


http://www.20dollars2surf.com/?ref=240587

Offline

 

#2 2011-01-28 20:29:14

Tahir

Redaktor

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 75
Punktów :   

Re: Moje Teksty

aha


http://i53.tinypic.com/eit3rl.jpg

Offline

 

#3 2011-01-29 12:37:54

MrSooker

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 100000
Punktów :   

Re: Moje Teksty

"o tak narkotyki dobra rzecz żeby stworzyć armie dzieci psycho rapu i bedzie zajebista rzeź tak człowieku mój mózg" Moim zdaniem denne kawałki . Do rapu to jest średnio podobne


"Istotą walki jest sztuka poruszania się "

Offline

 

#4 2011-01-29 15:34:17

Dambak

Normal

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 56
Punktów :   
Test: Owned

Re: Moje Teksty

to są dawne teksty dopiero zaczynałem wtedy ale chciałem sie podzielić moim zainteresowaniem nowe teksty ma mój kumpel i gania z nimi do ludzi którzy mogli by nam pomóc sie rozwinąć ;P


"NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK"


http://img411.imageshack.us/img411/8782/dambakv2.jpg


http://www.20dollars2surf.com/?ref=240587

Offline

 

#5 2011-01-29 16:28:14

MrSooker

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 100000
Punktów :   

Re: Moje Teksty

Może się uda


"Istotą walki jest sztuka poruszania się "

Offline

 

#6 2011-01-29 20:00:26

WhiteFang

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 687
Punktów :   

Re: Moje Teksty

Życzę powodzenia :]


http://www.gimpuj.info/gallery/45058_30_12_10_5_05_22.jpg
http://www.gimpuj.info/gallery/45058_29_11_10_8_03_38.jpg

Offline

 

#7 2011-01-31 20:02:23

 WaszkaSS

Użytkownik

10037598
Skąd: Zagłebie
Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 17
Punktów :   

Re: Moje Teksty

Fajne masz zainteresowania ja też tego próbowałem ale mi nie wyszło

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl